Rezultate finale ale meciurilor din play-off-ul şi play-out-ul Ligii 1

ROMÂNIA: Liga 1 – Grupă retrogradare 20.03. 15:00 Final  CS ‘U’ Craiova 1 – 0 Poli Timișoara 19.03. 18:00 FC Botoșani Concordia Chiajna 0 : 3 18.03. 18:00 CSMS Iași FC Voluntari 0 : 1 ROMÂNIA: Liga 1 – Grupă campionat 20.03. 20:30 Final Dinamo București 1 – 1 Pandurii Tg. Jiu  19.03. 20:30 FC Viitorul Steaua București 1 : 3 18.03. 20:30 Astra Giurgiu […]

Rezultate finale ale meciurilor din Liga 2

ROMÂNIA: Liga 2/ Seria 1 Runda 22 15.03. 19:00 Farul Constanţa SC Bacău 1 : 2 12.03. 13:00 Rapid București Bucovina Pojorâta 5 : 0 12.03. 11:00 Academica Clinceni Dunărea Călărași 0 : 1 12.03. 11:00 ACS Berceni Gloria Buzău 1 : 1 12.03. 11:00 Balotești Oţelul Galaţi 3 : 0 12.03. 11:00 Ceahlăul P. Neamț Rapid Suceava 0 : 0 ROMÂNIA: Liga 2/ Seria 2 Runda […]

Rezultate finale ale meciurilor din Liga 1 din grupa pentru campionat si grupa pentru retrogradare

ROMÂNIA: Liga 1 – Grupă campionat Runda 2 13.03. 20:30 Steaua București Astra Giurgiu 2 : 0 12.03. 20:30 Pandurii Tg. Jiu FC Viitorul 1 : 1 14.03. 20:30 ASA Târgu Mureș – Dinamo București ROMÂNIA: Liga 1 – Grupă retrogradare Runda 2 13.03. 18:00 Poli Timișoara CFR Cluj  2 : 2 Runda 2 12.03. 18:00 FC Voluntari FC Botoșani 1 : 1 […]

Rezultate finale ale meciurilor din Liga 2

ROMÂNIA: Liga 2/ Seria 1 Runda 22 12.03. 13:00 Rapid București Bucovina Pojorâta 5 : 0 12.03. 11:00 Academica Clinceni Dunărea Călărași 0 : 1 12.03. 11:00 ACS Berceni Gloria Buzău 1 : 1 12.03. 11:00 Balotești Oţelul Galaţi 3 : 0 12.03. 11:00 Ceahlăul P. Neamț Rapid Suceava 0 : 0 ROMÂNIA: Liga 2/ Seria 2 Runda 22 13.03. 11:00 FC Braşov ‘U’ Cluj  […]

Rezultate finale ale meciurilor din cele mai importante campionate de fotbal din Europa

ANGLIA: Premier League Runda 29 06.03. 18:00 West Brom Manchester Utd  1 : 0 06.03. 15:30 Crystal Palace Liverpool  1 : 2 05.03. 19:30 Watford Leicester 0 : 1 05.03. 17:00 Chelsea Stoke 1 : 1 05.03. 17:00 Everton  West Ham 2 : 3 05.03. 17:00 Manchester City Aston Villa 4 : 0 05.03. 17:00 Newcastle Bournemouth 1 : 3 05.03. 17:00 Southampton  Sunderland 1 : 1 05.03. 17:00 Swansea Norwich […]

Rezultate finale ale meciurilor din grupa retrogradarii și play-off-ul campionatului

ROMÂNIA: Liga 1 – Grupa retrogradare 06.03. 14:00 Final CS ‘U’ Craiova 3 – 0 FC Voluntari  05.03. 18:00 CSMS Iași CFR Cluj  0 : 2 04.03. 20:30 FC Botoșani Petrolul Ploiești 1 : 0 OMÂNIA: Liga 1 – Play-off-uri Campionat Runda 1 06.03. 20:30 Dinamo București  Steaua București  1 : 1 05.03. 20:30 Astra Giurgiu FC Viitorul 2 : 0

Rezultate finale ale meciurilor din Liga 2

ROMÂNIA: Liga 2/ Seria 1 Runda 20 05.03. 11:00 ACS Berceni  SC Bacău 1 : 0 05.03. 11:00 Balotești Rapid Suceava 0 : 0 05.03. 11:00 Ceahlăul P. Neamț Braila 1 : 1 05.03. 11:00 Oţelul Galaţi Gloria Buzău 0 : 2 04.03. 18:00 Rapid București Dunărea Călărași  1 : 0 04.03. 12:00 Farul Constanţa Bucovina Pojorâta  3 : 0 ROMÂNIA: Liga 2/ Seria 2 06.03. 11:00 […]

Rezultate finale ale meciurilor din etapele intermediare din campionatele importante din Europa

ANGLIA: Premier League Runda 28 02.03. 22:00 Liverpool Manchester City 3 : 0 02.03. 22:00 Manchester Utd Watford 1 : 0 02.03. 21:45 Arsenal Swansea 1 : 2 02.03. 21:45 Stoke Newcastle 1 : 0 02.03. 21:45 West Ham Tottenham 1 : 0 01.03. 21:45 Aston Villa Everton 1 : 3 01.03. 21:45 Bournemouth Southampton 2 : 0 01.03. 21:45 Leicester West Brom 2 : 2 01.03. 21:45 Norwich Chelsea 1 : 2 […]

Rezultate finale ale meciurilor din campionate importante din Europa

ANGLIA: Premier League Runda 27 28.02. 16:05 Manchester Utd Arsenal 3 : 2 28.02. 16:05 Tottenham Swansea 2 : 1 27.02. 19:30 West Brom Crystal Palace 3 : 2 27.02. 17:00 Leicester Norwich 1 : 0 27.02. 17:00 Southampton Chelsea 1 : 2 27.02. 17:00 Stoke Aston Villa 2 : 1 27.02. 17:00 Watford Bournemouth 0 : 0 27.02. 14:45 West Ham Sunderland 1 : 0 FRANŢA: Ligue 1 Runda 28 […]

Rezultate finale ale meciurilor din Europa League

EUROPA: Europa League – Play off-uri 1/16-finale 25.02. 22:05 FC Basel   St. Etienne  2 : 1 25.02. 22:05 FC Porto Dortmund  0 : 1 25.02. 22:05 Manchester Utd  Midtjylland  5 : 1 25.02. 22:05 Molde Sevilla  1 : 0 25.02. 22:05 Napoli Villarreal  1 : 1 25.02. 22:05 Tottenham  Fiorentina 3 : 0 25.02. 20:00 Ath. Bilbao  Marseille 1 : 1 25.02. 20:00 Krasnodar  Sparta Praga  0 : 3 25.02. 20:00 […]