Programul meciurilor pentru promovare și retrogradare din Liga 2 etapa 1

ROMÂNIA: Liga 2/ Seria 1 – Grupa promovare Runda 1 08.04. 18:00 Rapid București SC Bacău 09.04. 11:00 Braila Farul Constanţa 09.04. 11:00 Dunărea Călărași Academica Clinceni ROMÂNIA: Liga 2/ Seria 1 – Grupă retrogradare Runda 1 09.04. 11:00 ACS Berceni Ceahlăul P. Neamț 09.04. 11:00 Gloria Buzău Bucovina Pojorâta 09.04. 11:00 Rapid Suceava Balotești

Programul meciurilor din cele mai importante campionate de fotbal din Europa

ANGLIA: Premier League Runda 31 19.03. 14:45 Everton Arsenal 19.03. 17:00 Chelsea West Ham 19.03. 17:00 Crystal Palace Leicester 19.03. 17:00 Watford Stoke 19.03. 17:00 West Brom Norwich 19.03. 19:30 Swansea Aston Villa 20.03. 15:30 Newcastle Sunderland 20.03. 15:30 Southampton Liverpool 20.03. 18:00 Manchester City Manchester Utd 20.03. 18:00 Tottenham Bournemouth FRANŢA: Ligue 1 Runda […]

Programul meciurilor din Liga 1 din grupa retrogradare și play-off-ului campionatului

ROMÂNIA: Liga 1 – Grupa retrogradare Runda 1 04.03. 20:30 FC Botoșani Petrolul Ploiești 05.03. 18:00 CSMS Iași CFR Cluj 06.03. 14:00 CS ‘U’ Craiova FC Voluntari 07.03. 18:00 Concordia Chiajna Poli Timișoara ROMÂNIA: Liga 1 – Play-off-uri Campionat Runda 1 05.03. 20:30 Astra Giurgiu FC Viitorul 06.03. 20:30 Dinamo București Steaua București 07.03. 20:30 […]

Programul meciurilor din Liga 2

ROMÂNIA: Liga 2/ Seria 1 04.03. 12:00 Final Farul Constanţa 3 – 0 Bucovina Pojorâta  (2 – 0) 04.03. 18:00 Final Rapid București 1 – 0 Dunărea Călărași  05.03. 11:00 ACS Berceni SC Bacău 05.03. 11:00 Balotești Rapid Suceava 05.03. 11:00 Ceahlăul P. Neamț Braila 05.03. 11:00 Oţelul Galaţi Gloria Buzău ROMÂNIA: Liga 2/ Seria 2 Runda 20 […]

Programul meciurilor din cele mai importante campionate de fotbal din Europa

ANGLIA: Premier League Runda 29 05.03. 14:45 Tottenham Arsenal 05.03. 17:00 Chelsea Stoke 05.03. 17:00 Everton West Ham 05.03. 17:00 Manchester City Aston Villa 05.03. 17:00 Newcastle Bournemouth 05.03. 17:00 Southampton Sunderland 05.03. 17:00 Swansea Norwich 05.03. 19:30 Watford Leicester 06.03. 15:30 Crystal Palace Liverpool 06.03. 18:00 West Brom Manchester U FRANŢA: Ligue 1 Runda […]

Programul meciurilor din Liga 2

ROMÂNIA: Liga 2/ Seria 1 Runda 19 27.02. 11:00 Braila Farul Constanţa 27.02. 11:00 Bucovina Pojorâta Balotești 27.02. 11:00 Dunărea Călărași Ceahlăul P. Neamț 27.02. 11:00 Rapid Suceava ACS Berceni 27.02. 11:00 SC Bacău Oţelul Galaţi 28.02. 12:00 Academica Clinceni Rapid București ROMÂNIA: Liga 2/ Seria 2 26.02. 18:00 Final Gaz Metan Mediaș 1 – 0 Satu […]

Programul meciurilor din Liga 1

ROMÂNIA: Liga 1 Runda 26 26.02. 20:30 Poli Timișoara Petrolul Ploiești 1 : 0 ROMÂNIA: Liga 1 Runda 26 27.02. 14:00 CS ‘U’ Craiova CFR Cluj 27.02. 20:30 ASA Târgu Mureș FC Botoșani 27.02. 20:30 Steaua București CSMS Iași 28.02. 18:00 Concordia Chiajna FC Voluntari 28.02. 20:30 Astra Giurgiu Dinamo București 29.02. 20:30 FC Viitorul Pandurii Tg. […]

Programul meciurilor din campionatele importante de fotbal din Europa

ANGLIA: Premier League Runda 27 27.02. 14:45 West Ham Sunderland 27.02. 17:00 Leicester Norwich 27.02. 17:00 Southampton Chelsea 27.02. 17:00 Stoke Aston Villa 27.02. 17:00 Watford Bournemouth 27.02. 19:30 West Brom Crystal Palace 28.02. 14:00 Liverpool Everton 28.02. 14:00 Newcastle Manchester City 28.02. 16:05 Manchester Utd Arsenal 28.02. 16:05 Tottenham Swansea FRANŢA: Ligue 1 Runda […]

Programul meciurilor campionatelor importante din Europa

          FRANŢA: Ligue 1 Runda 27 20.02. 18:00 PSG Reims 20.02. 21:00 Angers Montpellier 20.02. 21:00 Lorient Guingamp 20.02. 21:00 Monaco Troyes 20.02. 21:00 Toulouse GFC Ajaccio 21.02. 15:00 Marseille St. Etienne 21.02. 18:00 Caen Rennes 21.02. 22:00 Lille Lyon GERMANIA: Bundesliga Runda 22 20.02. 16:30 Bayern Darmstadt 20.02. 16:30 Hertha […]